Actueel weer Antwerpen (PWSW)
Laatste update: 2026-05-12 om 13:40 uur
| Temperatuur | 11.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 20.4 km/u uit WNW |
| Windkracht | 4 bft - Matig |
| Barometer | 1015.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:03 u |
| Minimum temp. | 5.0 °C om 05:03 u |
| Maximum temp. | 23.2 °C om 15:01 u |
| Windchill | 11.2 °C |
| Hitte index | 11.2 °C |
| Dauwpunt | 1.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 51.0 % |
| Zonnestraling | 751.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 766.0 W/m2 om 13:34 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:59 u |
| Zon onder | 21:22 u |